Hizmetler

Kır Düğünü, Nişan, Kına...

En mutlu gününüzde sizinleyiz.

Harika bir peyzaj ve hizmet anlayışımızla 2022 sezonuna hazırız! İkram menülerinden, ses-ışıklandırma ve mekan süslemesine kadar birçok kalemi barındıran kır düğünü konseptlerinde değişim ve yenilikleri takip ediyoruz. Deneyimli ekibimizle taleplerinizi dinliyor, tavsiyelerimizi sunuyoruz. Hayallerinizdeki düğün için bütün ayrıntıları dikkate alıyor, farklı masa-sandalye süsleme ve ikram menüleriyle düğün gecesi için hazırlıklarımızı mükemmel şekilde tamamlıyoruz. Hayatınızın bu en mutlu gecesine dair anılarınızı bizimle taçlandırın.

Vip Balo Organizasyonları

Balo ve kokteyl organizasyonlarınız için...

Uzun yıllardır davet sektöründe ev sahipliği yaptığı organizasyonlarla konuklarını memnun ederek, isminden övgüyle bahsettirmeyi başaran işletmemiz yemekli yemeksiz farklı türdeki birçok davetinize deneyimli çalışan kadrosuyla hazırlanıyor. 500 ila 750 kişinin misafir edilebileceği alan genişliğine sahipken kokteyl düzeninde salonumuzun kapasitesi 1.000 davetli ağırlayabilmek için elverişli.

Kurumsal Davetler

Aradığınız ortam...

Firma ve kurumların düzenlemiş olduğu eğlenceler, iş ve bayi toplantıları vb. gibi organizasyonlarda uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Asya Garden olarak kır bahçemizde kurumsal davetleriniz ve organizasyonlarını için organize ediyor ve dilerseniz toplantı ve organizasyonlarınız farklı gösterilerle süslüyoruz.

Kokteyl, Parti ve Daha Fazlası

Siz yeter ki isteyin.

Özel anların, toplantıların, kutlamaların, açılışların, davetlerin en prestijli yüzüdür kokteyl organizasyonları. Dilerseniz açılışlarınız için, dilerseniz nikah ve düğün davetleriniz için, dilerseniz davet ve gala organizasyonlarınız için sizlere kokteyl organizasyonu kapsamında gerekli tüm hizmetleri sunuyoruz. Kokteyl menülerindeki ikramlıklarımız günlük, taze ve hijyenik koşullarda üretilmekte deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz tarafından en iyi şekilde servis edilmektedir.

Asya Garden, gerek servis anlayışı, gerekse muhteşem doğa dokusuyla misafirlerine alternatifsiz bir ortam sunuyor. Her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilecek alanı, dekoru, havuz başı, bahçesi ve iç mekanıyla; kalite ve konforu değerli müşterileriyle buluşturuyor.

Asya Garden, her türlü organizasyona ev sahipliği yapabilecek geniş alanı, havuz başı, bahçesi ve iç mekanıyla kalite ve konforu değerli müşterileriyle buluşturuyor.